O společnosti

Tohle nás zkrátka baví!

Jsme jen čtyřčlenný tým, ale měsíčně dohromady naběháme v průměru tak 1200 km, a co neuběháme, to někteří z nás odjezdí na kole, odplavou v bazénu nebo protrpí v posilovně. Víme, kolik radosti sport přináší, ale také, jak umí bolet. Víme, že čím jsme na sebe přísnější v tréninku, o to přísnější musíme být v regeneraci a výživě. K tvorbě sportovních doplňků jsme se každý dostali svojí jedinečnou cestou, ale když už jsme se konečně potkali, bylo zřejmé, co chceme společně dokázat.

Spojili jsme více než 20 let zkušeností z původní úspěšné značky Survival s nadšením do inovace a představujeme trhu poctivý a kvalitní produkt SPORTWAVE®, který – tak jako nám – umožní všem sportovcům užít si co nejlepších výkonů a hlavně co nejdéle! Naše osobní zkušenosti obohacujeme o zkušenosti spřátelených vrcholových sportovců, a především pak o aktuální vědecké poznatky. K tvorbě našich receptur přistupujeme stejně jako ke sportu: jsme poctiví, disciplinovaní… dřeme nejen proto, že chceme vyhrávat, ale protože nás to obrovsky baví! :)

A navíc si na nás můžete i sáhnout – rádi se s Vámi potkáme a předáme Vám vše, co o úspěšném užívání sportovních doplňků stravy víme:

OTA BUZEK – zakladatel a šéf, stále aktivní sportovec

MICHAL RICHTER – produktový specialista, nadšenec do sportovní výživy, nutriční poradce pro vrcholové sportovce 

ANDREA ČALFOVÁ – péčovatelka o obchod a zákazníky, vytrvalostní běžkyně

MAREK JIRÁSEK – nevyčerpatelný olej celého soukolí, přední český ultramaratonec a nezlomný uživatel všech našich produktů 

O produktech

Společnost SPORTWAVE působí na trhu od roku 2002. Po prodeji původní úspěšné značky Survival Nutrition Supplements® začala společnost na základě více než dvacetileté zkušenosti vyvíjet vylepšenou řadu produktů zaměřených na silově-vytrvalostní a vytrvalostní sportovce pod novou ochrannou známkou SPORTWAVE®. Postupně uváděné produkty jsou navrhovány na základě unikátního „know-how“, které vychází z odborných výzkumů a spolupráce s vrcholovými sportovci. Jejich zkušenosti vnáší do receptur nejenom vysokou kvalitu, ale také opravdovou funkčnost a užitnou hodnotu pro všechny sportovce – od hobby nadšenců až po profesionály.

Suplementy značky SPORTWAVE® se vyznačují maximální otevřeností a odhalením složení do posledního detailu. Tím je umožněno každému uživateli rozhodovat se informovaně a kvalifikovaně při výběru vhodného doplňku s ohledem na vlastní zdraví, tělo a sportovní cíle. Takovou filozofii představuje motto značky „discipline in nutrition“.

sportwave_o_spolecnosti_1200px

SPORTWAVE® je v současnosti jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících českých značek sportovní výživy. Vyzkoušíte-li naše produkty i Vy, sami zjistíte, proč jsou naše produkty tak oblíbené a nepochybujeme o tom, že se k nim budete rádi vracet. SPORTWAVE® je totiž ekvivalentem pro kvalitní, zcela transparentní a velmi účinné doplňky sportovní výživy – přesně takové, jaké pro dosažení svých sportovních cílů potřebujete.