Podpora sportovců

Naše společnost dlouhodobě podporuje řadu sportovců.

Průběžně doplňovaný přehled níže není zdaleka úplný.


Daniel Kotyza

Dan je český seniorský reprezentant v atletice na tratích 800 a 1500 m. Původem pochází z Brna a obléká barvy týmu VSK Univerzita Brno. S atletikou začal již ve třech letech po vzoru svého otce. Pyšnit se může účastmi na dvou mezinárodních akcích v Borås (Švédsko) a Tbilisi (Gruzie). Na české scéně je držitelem 37 republikových medailí ze seniorských a mládežnických šampionátů.

Daniel_Kotyza_2000x666px


Filip Kubíček

Talentovaný vnitřní polař Filip Kubíček se věnuje baseballu od svých 5 let. Ve svých 15 letech má na kontě již titul dvojnásobného mistra ČR, vícemistra Evropy žáků (2018) a mistra Evropy kadetů (2021). Na posledním jmenovaném klání obdržel dokonce cenu MVP, tedy nejužitečnějšího hráče turnaje.

Filip_Kubicek_1 Filip_Kubicek_2 


David Klammert

Ambiciózní judista David Klammert se vrcholové kariéře věnuje od roku 2014. Ve věku 23 let získal titul mistra Evropy v juniorské kategorii a zařadil se tak po boku Lukáše Krpálka a Pavla Petřikova. Mezi jeho dosavadní úspěchy patří mimo jiné trojnásobné obsazení bronzové příčky na evropských i mimoevropských podnicích (European Open Katowice 2017, European Open Minsk 2018 a Grand Prix Tunis 2018), 2. místo na European Open Prague 2018 či fantastické 5. místo na světovém klání IJF World Masters (16. nejlepších judistů světa)! David zápasí ve střední váhové kategorii do 90 kg.

 David20Klammert_1 David20Klammert_2 


Jitka Bejdáková

Jitka Bejdáková závodí v českém a světovém poháru na in-line bruslích. Pravidelně se umisťuje na medailových pozicích ve své kategorii a v top pětce mezi ženami ČR. Na letošním ročníku World In-line Cup 2018 v Ostravě se umístila na 1. místě ve své kategorii a na 6. místě mezi ženami z ČR!

 Jitka_Bejdakova_1 Jitka_Bejdakova_2


Ondřej Kreidl

Ondřej Kreidl odhalil svůj talent až ve 43 letech, ale od té doby své výkony neustále zlepšuje. Současné osobní rekordy na 10 km (2016) 0:37:29, halfmarathon (2018) 1:20:49 a marathon (2018) 2:58:55 ho staví, ve své věkové kategorii, na hranici první desítky výkonnostních běžců v ČR. Patří k těm sportovcům, kteří svědomitě dodržují komplexnost přípravy, od plánů tréninků, relaxace až po životosprávu. Jeho cíl kromě zlepšování svých sportovních výkonů je také spojovat lidi, kteří rádi běhají, zlepšují své výkony a baví se tímto sportem a přátelskou atmosférou kolem něj.

 OndC599ej_Kreidl_01 OndC599ej_Kreidl_02


Dominika Pobudová

Přes 5 let trávila většinu volného času v posilovně a i proto se od roku 2016 věnuje závodně kategorii bikiny fitness nad 168 cm. Největším úspěchem je zatím 2. místo na mistrovství Čech a 3. místo na pohárové soutěži BFC Extrifit Cup. Studuje VŠTVS Palestru v Praze. Pracuje jako osobní trenérka a výživová poradkyně v Mega fitness spol. s. r. o., vlastní firmu zabývající se chutnou krabičkovou stravou Tom's break.cz v Rokycanech, 4 roky působí jako trenérka juda v Judo club Kidsport.cz a 3 roky pracuje jako asistentka ve Fitness akademii Ronnie.cz. V přípravě ji podporuje Survival a Mega fitness spol. s. r. o.

 dominika-pobudova-02


Lucie Svěcená

Česká reprezentantka v plavání. Medailistka z mistrovství Evropy na štafetové úseky. 2x druhé místo na mistrovství Evropy juniorů a 3. místo na mistrovství světa juniorů. Česká rekordmanka na 50 m a 100 m motýl. Účastnice Olympijských her v Riu 2016.

 lucie-svecena-01


Miloš Aišman

Původem chebský plavec, který se dostal k plavání v 9 letech. Po několikaleté pauze se vrátil k plavání účastí na MS Masters 2000 v Mnichově. Po intenzivní přípravě získal na FINA World Masters Championships 2002 na Novém Zélandu stříbrnou medaili. Od této doby opět trénuje téměř denně, závodí za německý tým SSC Ergolding Landau a zúčastňuje se vrcholných plaveckých soutěží jako jsou ME a MS Masters. V roce 2015 na FINA World Masters Championships v Kazani vybojoval stříbrnou medaili na 400 metrů volným způsobem.

 milan-aisman-01 milan-aisman-02


Jan Müller

Hokej hraje od svých pěti let. Do dospělého hokeje pak vstoupil ve znojemském dresu v mezinárodní EBEL. 

Hokej je náročný svojí letní přípravou a dlouhou sezonou, kde jdou zápasy rychle po sobě, a proto je důležitá správná strava s kvalitní suplementací. Honza se osobně věnuje i výživovému poradenství a ví tedy, co tělo profesionálního sportovce potřebuje. Doplňky sportovní výživy značky Survival mu to poskytují.

 jan_muller_01 jan_muller_02


Lukáš Dvořák

Lukáš Dvořák získal v thajském boxu profesionální evropský titul WMC, což je nejuznávanější organizace thajského boxu na světě. Trénuje v pražském Hanuman Gymu a je také mistrem ČR z loňského roku.

 lukas_dvorak01 lukas_dvorak02


Jan Šefl

Survival nyní podporuje i úspěšného českého reprezentanta Jana Šefla. Ten má na svém kontě jen za minulý rok 10x titul mistra ČR a semifinálové umístění na MS na dráze 100 PZ (Doha, 2014). Je také držitelem českého rekordu na 200 M a 100 PZ.

 sefl01 sefl02


Damián Lasota

Třinecký mezinárodně úspěšný skokan na lyžích Damián Lasota o Survivalu říká: “Ve sportu, kde jsou hlavními aspekty nízká váha a síla, jsou pro mě doplňky nedílnou součástí. Se Survivalem jsem velice spokojen.”

 damian01 damian02


Martin Macík

Martin je profesionálním pilotem závodního kamionu Liaz, týmu KM Racing. Ve svých 25 letech se letos stal nejmladším pilotem Rallye Dakar ve startovním poli kamionů a současně i nejmladším pilotem české historie závodu. Na Dakaru ale není nováčkem - účastnil se ho už v předchozích dvou ročnících jako navigátor, loni jeho posádka získala 13. místo. Mezi jeho dosavadní největší pilotní úspěchy patří 1. místo v závodě Baja Hungaria 2014 a 4. místo v závodě Baja Spain 2014.

 macik02 macik01


Vít Kuklík

Tento úspěšný jezdec z Vlašimi má na svém kontě již 30 titulů mistra ČR enduro a cross country, 3 tituly mistra Evropy enduro, vítězství ISDE na Novém Zélandě a 6. místo na MS enduro. Více informací se o něm můžete dočíst na jeho stránkách.

 kuklik_01 kuklik_02


Julie Sandra Stolarčiková

Osobní trenérka plavání a triatlonistka USK Akademik Cheb v jedné osobě. V roce 2020 obsadila v Českém poháru dlouhého triatlonu 4. místo. Kromě triatlonu ráda vyhledává extrémní vytrvalostní závody, jako například plavecký závod na 24 hodin, který vyhrála již třikrát s nejlepším výsledkem 48,6 km.

 Julie_StolarC48DC3ADkovC3A1_2021_kolo_1485x1101 Julie_StolarC48DC3ADkovC3A1_2021_plavC3A1nC3AD_1485x1101


Michal Horák

V současnosti patří mezi nejlepší české judisty. Jeho největším mezinárodním úspěchem je vítězství v grand prix v mongolském Ulánbátaru v roce 2013. V roce 2012 byl také v Londýně členem české olympijské výpravy jako sparring partner.

Michal nyní spolupracuje s Pavlem Provázkem kvůli svému přechodu do vyšší váhové kategorie. Přibral tak s pomocí doplňků Survival celkem 20 kg nové hmoty, což mu pomůže při dalších zápasech. Otestoval to hned na mistrovství světa 2014 v Čeljabinsku a ve své nové kategorii se umístil devátý.

On sám říká: “Judo není vždycky o síle, ovšem když ano, Survival mi kryje záda!”

 horak_01 horak_02

Za fotografii vlevo děkujeme Alici Bochňákové (www.alicedigiart.com).


Petra Weber (Chocová)

Petra Weber (Chocová) je úspěšná plavkyně z České Lípy. Na svém kontě má již mnoho národních rekordů a může se také chlubit dvojnásobným titulem mistryně Evropy. Je také účastnicí olympijských her 2012 v Londýně.

S plaváním začínala díky svému tatínkovi, který je trenérem v plavecké škole, už ve svých 5 letech. Hned krátce nato začala sbírat první republikové úspěchy. Ty mezinárodní sbírá od roku 2002, kdy na Mistrovství Evropy Juniorů získala dvě medaile se stylem prsa.

V současnosti je Petra stále držitelem národních rekordů ve stylu prsa na 50 m a 100 m, které nebyly od roku 2013, respektive 2014 překonány!

 petra_chocova_04_survival petra_chocova_02_survival